ART D – Grafický ateliér Černý s. r. o.

Book-Maker - softwarová aplikace sloužící k vytvoření Vaší fotoknihy, fotoalba či fotokalendáře.

1. Na jakém počítači, popřípadě operačním systému lze Book-Maker spustit?

Náš program není nijak náročný, a tak Vám bude stačit počítač s pamětí 512MB a procesorem 1GHz. Optimální konfigurace je počítač s procesorem 2GHz+ a pamětí 1GB+. Náš program zatím funguje jen na PC a to pod Windows 2000, XP, Vista, Windows 7.

2. V čem je Book-Maker lepší než konkurenční programy?

Největší výhodou Book-Makeru bezesporu je, že při sestavování Vašich produktů nejste limitováni zcela ničím! Můžete si na jednotlivé stránky vložit libovolný počet fotografií, použít na ně různé efekty, masky, rámečky a následně doladit celou kompozici vhodným pozadím, či klipartem. Samozřejmostí také je, že všechny prvky můžete kombinovat. Co se týče samotného tisku, zde jsme se rozhodli, na rozdíl od některé konkurence (chemický proces), pro digitální tisk Vašich fotografií a to na křídový papír, díky tomu můžeme garantovat tu nejvyšší možnou knižní kvalitu (záleží však i na kvalitě Vašich dat). Také u fotoknih používáme lepidlo Planatol a díky tomu fotoknihy nezapáchají.

3. Jak kvalitní fotografie mohu použít ve své fotoknize?

Zde platí pravidlo, čím vyšší kvalita Vašich fotografií, tím vyšší kvalita v knize. Toto pravidlo platí, pokud máte fotografie vyhotovené alespoň „2MG pixelovým fotoaparátem“ a výš. Pokud by kvalita fotky nebyla dostačující, upozorní Vás na to náš program pomocí vlaječky (žluté či červené) v pravém dolním rohu fotografie. Pokud si i tak nejste zcela jisti kvalitou Vašich fotografií, připravili jsme pro Vás akci „zkušební dvoustrana zdarma“ – více o této akci čtěte zde

4. Jak dlouho trvá vyhotovení mé knihy a jaké možnosti odběru mám?

Po vyhotovení Vaší fotoknihy budete mít na výběr ze dvou možností odběru. 1. vlastní odběr, 2. poštou na dobírku, 3. kurýrem po Praze. Na vyhotovení Vaší fotoknihy potřebujeme maximálně 10 pracovních dní.

5. Jakými způsoby vám mohu poslat data?

Je více možností jak nám zaslat svá data. Nejjednodušší je, poslat je „online pomocí uploadu“, avšak tato možnost může trvat i několik desítek minut, podle toho, jak rychlý internet doma máte. Pokud by Vám tato možnost nevyhovovala, máte možnost vypálit svá data na CD, či zkopírovat na flashdisk a to nám nějakým způsobem dodat (poslat, donést).

6. Jsou ceny uvedené v produktech finální? Tzn. účtujete si manipulační poplatek nebo poštovné?

Manipulační poplatky si neúčtujeme, snažíme se přispět k Vaší spokojenosti i faktem, že platíte co nejméně. Pokud zvolíte v možnostech odběru vlastní odběr, cena uvedená u vybraného produktu je finální. Pokud budete chtít svou fotoknihu poslat poštou, nebo kurýrem, musíme k celé zakázce účtovat poštovné (cena za poštovné činí 100Kč).

7. Mohu si objednat i více než jednu fotoknihu, a pokud ano, dostanu množstevní slevu?

Ano, můžete. V takovém případě na konci objednávkového procesu napište příslušný počet výtisků. Čerpat množstevní slevu je možné a to u objednávek přesahujících 5000Kč. V případě, že plánujete takovouto objednávku a chcete množstevní slevu, kontaktujte nás prosím na emailu ondrej@art-d.com.

8. Book-Maker mi nejde nainstalovat. Hlásí to chybu.

Pokud Vám Book-Maker nejde nainstalovat proveďte tyto úkony:

  • Zkontrolujte velikost staženého Book-Makeru a porovnejte si jej s velikostí udávanou velikostí zde. Pokud stažený Book-Maker je menší než je udávaná velikost. Stáhněte si Book-Maker znovu.
  • Pokud používáte operační systém Vista, ujistěte se, že máte práva k instalaci programů.
  • Ujistěte se, že máte dostatek místa na disku C (nutno mít alespoň 150MB volného místa).

Pokud Book-Maker stále nelze nainstalovat, nebo nefunguje, popište problém s instalací popř. chodem aplikace a odešlete jej pomocí formuláře v sekci napište nám, obratem Vás budeme kontaktovat.

© 2008-2009 ART-D s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Created by Jaroslav Beran

Grafické studio ART-D Digitální tisk ART-D Ofsetový tisk ART-D Velkoplošný tisk ART-D Prezentační systémy Hlavolamy a deskové hry Obchodní podmínky Webmaster / Jaroslav Beran