ART D – Grafický ateliér Černý s. r. o.

Book-Maker - softwarová aplikace sloužící k vytvoření Vaší fotoknihy, fotoalba či fotokalendáře.

Tužka

Napište nám

Máte nějaký dotaz ohledně programu Book-Maker a nenašli jste nikde odpověď? Napiště nám svůj dotaz s pomocí tohoto formuláře a my Vám ho rádi zodpovíme. Nezapomeňte uvést svůj kontaktní email, abychom Vám mohli poslat odpověď!

 

Jméno
Email
Vzkaz
Odeslat

Již zodpovězené dotazy

1. Na jakém počítači, popřípadě operačním systému lze Book-Maker spustit?

Náš program není nijak náročný, a tak Vám bude stačit počítač s pamětí 512MB a procesorem 1GHz. Optimální konfigurace je počítač s procesorem 2GHz+ a pamětí 1GB+. Náš program zatím funguje jen na PC a to pod Windows 2000, XP, Vista.

2. V čem je Book-Maker lepší než konkurenční programy?

Osobně si myslím, že náš program je nejpřehlednější, avšak zde netkví největší rozdíl. Největší rozdíl je ve finálním zpracování Vašich dat. Na rozdíl od konkurence (chemický proces) jsme se rozhodli pro digitální tisk Vašich fotografií a to na křídový papír, díky tomu můžeme garantovat tu nejvyšší možnou knižní kvalitu (záleží však i na kvalitě Vašich dat) a jako bonus - naše fotokniha nijak nezapáchá.

3. Jak kvalitní fotografie mohu použít ve své fotoknize?

Zde platí pravidlo, čím vyšší kvalita Vašich fotografií, tím vyšší kvalita v knize. Toto pravidlo platí, pokud máte fotografie vyhotovené alespoň „2MG pixelovým fotoaparátem“ a výš. Pokud by kvalita fotky nebyla dostačující, upozorní Vás na to náš program pomocí vlaječky (žluté či červené) v pravém dolním rohu fotografie.

4. Jak dlouho trvá vyhotovení mé fotoknihy a jaké možnosti odběru mám?

Po vyhotovení Vaší fotoknihy budete mít na výběr ze dvou možností odběru. 1. vlastní odběr, 2. poštou na dobírku, 3. kurýrem po Praze. Na vyhotovení Vaší fotoknihy potřebujeme cca 10 dní.

© 2008-2009 ART-D s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Created by Jaroslav Beran

Grafické studio ART-D Digitální tisk ART-D Ofsetový tisk ART-D Velkoplošný tisk ART-D Prezentační systémy Hlavolamy a deskové hry Obchodní podmínky Webmaster / Jaroslav Beran