ART D – Grafický ateliér Černý s. r. o.

Book-Maker - softwarová aplikace sloužící k vytvoření Vaší fotoknihy, fotoalba či fotokalendáře.

Zkouška tisku

Velikost

rozměr: 42 x 29,7 (A3)
počet stran: 1
typ vazby:
desky:
potisk desek:
potisk hřbetu desek:
dodání: do 10 pracovních dnů
typ dodání: kurýr, pošta, vlastní odběr

Cena: ZDARMA
Nekupujte zajíce v pytli!

Jako první (a prozatím jediní) na trhu, Vám nabízíme možnost vyzkoušet si kvalitu našeho tisku a to zcela ZDARMA již více než rok. Odteď však v Book-Makeru (od února 2010) naleznete v nabídce produktů novinku sloužící právě pro zkoušku našeho tisku. Produkt je pojmenován, jak jinak, „Zkouška tisku“.

Doporučujeme abyste do Zkoušky tisku umístili fotografie u kterých si myslíte, že budou sloužit jako srovnávací a díky nim následně získali představu, jaké fotografie pro příště umístit, popřípadě jak si je poupravit aby výsledný kalendář, kniha nebo album bylo přesně dle Vašich představ!

3 kroky jak vytvořit zkoušku tisku

  • v Book-Makeru si zvolte typ produktu „Zkouška tisku
  • umístěte na plochu Vámi zvolené fotografie a objednejte jako klasickou objednávku
  • maximálně do 10 pracovních dnů bude tato zkouška vytištěna a připravena pro Vaše vyzvednutí, popřípadě poslána poštou či kurýrem

Upozornění

Samotný tisk je vždy zdarma. Pokud si však budete chtít nechat zkoušku zaslat poštou, nebo kurýrem, bude Vám doprava účtována a to částkou 100Kč.

Produkt „Zkouška tisku“ je součástí Book-Makeru od února 2010. Pokud jste si Book-Maker stáhli před tímto datem, zde je k doinstalování.

© 2008-2009 ART-D s.r.o. Všechna práva vyhrazena | Created by Jaroslav Beran

Grafické studio ART-D Digitální tisk ART-D Ofsetový tisk ART-D Velkoplošný tisk ART-D Prezentační systémy Hlavolamy a deskové hry Obchodní podmínky Webmaster / Jaroslav Beran